2018.08.31

Narzędzia.

NECC pozyskuje nowe możliwości. Wyposażamy naszą produkcję we frezarkę oraz tokarkę, które pozwolą nam działać i reagować w znacznie krótkim czasie. Rozwijamy także własne urządzenia produkcyjne, dzięki którym elementy zaprojektowane dla naszych klientów produkowane są pod naszą bezpośrednią kontrolą jakości.

2018.08.01

Unikalność.

Odkrywamy wyjątkowość NECC. Niezwykłe połączenie cech członków naszego zespołu, połączone z ich świetnymi umiejętnościami, daje w rezultacie mocną i wydajną organizację zdolną do realizacji złożonych projektów z doskonałym rezultatem.

2018.01.15

Kolejne wyzwania.

NECC definiuje swoje cele na nadchodzący rok. W planach jest utrzymanie dotychczasowego tempa rozwoju Spółki oraz przede wszystkim rozwój kompetencji załogi oraz poprawa już nienagannej jakości produkowanych wyrobów. Emitujemy nową odsłonę naszej strony internetowej, która mamy nadzieję, przypadnie Państwu do gustu.

2017.09.12

Rozwijamy się - następny krok!

NECC, obecnie firma inżynieryjna świadcząca usługi w zakresie projektowania i produkcji urządzeń dla przemysłu, przyjmuje kolejnych członków zespołu. Nasze zaplecze produkcyjne wzbogaca się kolejnego Mechanika, następnie wraz z rozwojem możliwości produkcyjnych, o wykwalifikowanego Spawacza Konstrukcji Stalowych. Zyskujemy w ten sposób możliwość udziału naszych inżynierów nie tylko w procesach montażu, ale również produkcji bezpośrednio w naszym zakładzie.

2017.05.01

Rozwijamy się - następny epizod!

Dzięki dobrej odpowiedzi na nasze produkty oraz zaufaniu naszych najlepszych klientów możemy podejmować kolejne wyzwania. Zmieniamy siedzibę firmy i poszerzamy ofertę o usługi produkcyjne realizowane w oparciu o nasze projekty. Systematycznie zwiększamy możliwości technologiczne zakładu dbając o to, żeby nasze produkty stale się rozwijały i spełniały oczekiwania jakościowe odbiorców.

2017.01.16

Rozwijamy się!

Do zespołu NECC dołączają kolejni członkowie. Przyjmujemy Asystenta Technicznego, który świetnie sprawdza się w nowej roli.

2016.10.6

Szkolimy się - cz.2

Przedstawiciele NECC wzięli udział w konferencji szkoleniowej z zakresu "Wybranych zagadnień wytwarzania, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego" organizowanej przez Urząd Dozoru Technicznego. Na konferencji omówiona została nowelizacja Dyrektywy Dźwigowej i norm zharmonizowanych oraz szereg zagadnień związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa w projektowaniu, wytwarzaniu i eksploatacji urządzeń transportu bliskiego.

2016.09.27

Jesteśmy na targach Polagra-Tech / Taropak / Logipak w Poznaniu.

Aby być na bieżąco z nowościami rynku odwiedziliśmy w tym roku hale Międzynarodowych Targów Poznańskich nawiązując przy okazji szereg nowych, ciekawych kontaktów.

2016.09.08

Szkolimy się - cz.1.

Pracownicy NECC wzięli udział w prelekcji Akademii Urzędu Dozoru Technicznego z zakresu Bezpiecznej Eksploatacji Urządzeń Technicznych. Przedmiotem szkolenia były wiadomości z zakresu współpracy z UDT oraz obligatoryjnych ustaw związanych z działalnością UDT.

2016.08.01

Zaczynamy!

NECC Sp. z o.o. została założona przez trójkę inżynierów w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie przemysłu na wysokiej jakości projekty mechaniczne mające na celu usprawnianie, mechanizację i automatyzacje procesów. Oferta NECC spotkała się z szerokim zainteresowaniem, a pierwsze prace jej kadry dały podwaliny do dalszego rozwoju i poszerzania zakresu świadczonych usług.